HR студія Софії Папірник

Ми дбаємо про ваш бізнес

З 2015 року надаємо послуги якісного підбору персоналу на найрізноманітніші посади для українських та іноземних партнерів. З розвитком нашого рекрутингового агенства, змінювався й рівень кваліфікації команди: сьогодні ми забезпечуємо повний пакет HR-послуг - ставимо процеси для ефективного менеджменту працівників, їхньої адаптації та мотивації, розробляємо тренінги та тімбілдінги, надаємо консультації з професійного розвитку. Наша мета - допомогти малому та середньому бізнесу ставати більш успішними.

Відкритість

Почуття гумору

Професіоналізм

Послідовність

Стратегічність

Місія

Зробити процес управління персоналом чітким і зрозумілим як для роботодавців, так і для працівників. Під час співпраці ми впроваджуємо традиції, виділяємо культуру та цінності компанії, ставимо процеси, які зміцнюють бренд роботодавця.

Візія

Ми віримо в те, що малий та середній бізнес має якісно підсилювати Україну, тому активно працюємо над тим, щоб творити новий вид результативної комунікації між працівником та працедавцем.

Наша команда

В епоху глобалізаціїї бізнесу ми б хотіли все ж більше персоналізованого бізнесу, а відповідно знати його в обличчя.

Обличчям нашої студії є Софія Папірник – майстриня своєї справи з багаторічним досвідом у HR-сфері.
З нею для Вас працює команда справжніх експерток, які щодня підтверджують свої компетенції на практиці.

Софія Папірник

Засновниця компанії, HR та рекрутер з п'ятирічним досвідом, випускниця Львівської бізнес школи програми "MA in HR and Organization Development".

Останні три роки Софія займається не лише пошуком та підбором кадрів, а й постановкою HR-процесів для малого та середнього бізнесу, проводить тренінги та консультує стосовно особистісного професійного розвитку.

Анастасія Чаплинець

Керівник напрямку рекрутинг.

У рекрутингу Анастасія вже понад 4 роки і має досвід роботи не лише з вакансіями на виробництві у Львові та поза його межами, а й з вакансіями ІТ-сектору.

У минулому була керівницею HR відділу у Всеукраїнській молодіжній громадській організації "Фундація Регіональних Ініціатив".

Нам довіряють